Asistent nákupu s AJ

Zlínský kraj

Popis pozice

Zajímá vás oblast obchodu a nákupu? Je pro Vás práce na počítači hračka a umíte pracovat v MS Excel? Domluvíte se anglicky na pokročilé úrovni?

Hledáme do týmu kolegu nebo kolegyni na pozici Asistent nákupu.

  • spolupráce s kolegy v týmu (tuzemském i mezinárodním) - nákup technických dílů (dle výkresové dokumentace)

  • analýza cen nakupovaného zboží

  • jednání s dodavateli i obchodními partnery

  • práce s interním ERP systémem

Profil kandidáta

  • SŠ vzdělání technického nebo ekonomického směru

  • zkušenost v oblasti nákupu nebo obchodu (v automobilovém průmyslu výhodou)

  • aktivní znalost AJ (NJ výhodou)

  • komunikační dovednosti

  • znalost práce na PC

Nabízíme

  • dovolená navíc

  • jazykové kurzy

  • příspěvek na stravování

  • 13. plat

  • poukázky na volnočasové aktivity

Benefity

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daniela Beránková
+420773769219
ID: 4532085  Datum zveřejnění: 5.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.