Kontrolor kvality / Kvalitář - 2 směny

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu na oddělení kvality do automotive závodu v Ostravě. Na pozici KVALITÁŘE / KVALITÁŘKY se budete podílet na vzniku nových produktů a kontrolovat jejich kvalitu. Těšte se na příjemné, čisté, moderní pracovní prostředí a super partu kolegů. A také na řadu benefitů. :-)

  • provádění kontroly dle plánů kontrol

  • provádění záznamů o kontrolách

  • provádění vrstvených auditů

  • podpora procesních inženýrů a inženýrů kvality při řešení procesních a kvalitativních problémů v proto výrobě

  • monitorování způsobilosti a stability výrobního procesu

  • analýza šrotovaných komponentů a výrobků

  • práce na počítači - drobný reporting

Profil kandidáta

  • pracovní zkušenosti min. 2 roky v oblasti kvality (velkou výhodou je zkušenost z automotive společnosti)

  • ochota pracovat na směnný provoz - ranní, odpolední

  • pro dobrou práci v týmu potřebujete komunikační a organizační dovednosti, schopnost zlepšovat procesy

  • při plnění zadaných úkolů je velmi důležitá samostatnost a proaktivita

Nabízíme

  • moderní prostředí stabilní firmy v Ostravě

  • příjemný kolektiv

  • atraktivní mzda

  • bonusy ke mzdě

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek do Cafeterie

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • stravenky

  • čisté pracovní prostředí

  • dobrá dostupnost MHD

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Hýblová
+420 703 865 274
ID: 4532606  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.