Skladník v Olomouci - 28.000 až 32.000 Kč

Olomoucký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s prací skladníka, nebo se rádi naučíte něco nového? Tak pojďte pracovat k nám a přidejte se do našeho kolektivu, kde Vás rádi přivítáme.

Hledáme kolegy na pozici – SKLADNÍK - vše Vás naučíme!

  • Převážně administrativa

  • V případě potřeby ale také:

  • Vyskladňování materiálu na určené místo

  • Práce s dodacím listem

  • Výdej materiálu ze skladu do dílny

  • Práce podle pracovních postupů

Profil kandidáta

  • Zkušenosti s obsluhu vysokozdvižného vozíku

  • Vzdělání SŠ nebo SOU

  • Praxe ze skladu

  • Zručnost, fyzická zdatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

  • Znalost práce na PC

Nabízíme

  • Práce na HPP

  • Stabilní zázemí v mezinárodní společnosti

  • Výhodná lokalita přímo v Olomouci s dostupností MHD

  • Nástup ihned

  • Nástupní mzda – 160 až 192Kč/hod + 18% měsíční prémie - nováčci mají tedy měsíčně včetně prémie minimálně 31.000Kč

  • 3 směnný provoz - ranní, odpolední (příplatek 8Kč/hod.), noční (příplatek 21Kč/hod.)

  • V rámci pohovoru Vám ukážeme obsazované pozice a rádi vše vysvětlíme

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Vrbová