Skladník do Olomouce

Olomoucký kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do skladu. Důležitá je zkušenost při práci s PC, kde budete povětšinu dne pracovat.

  • práce na PC, zpracování položek na expedici, administrativa

  • práce na skladě

  • jedná se o 3měny

Profil kandidáta

  • požadujeme zkušenosti při práci s PC ve skladu

  • zkušenosti s obsluhou vzv podmínkou trvalého zaměstnání (volantově řízený), propadlé papíry možno obnovit

Nabízíme

  • Nástupní mzda – 164Kč + až 22% prémie

  • Možnost přesčasové práce s příplatkem 30% v týdnu,a s příplatkem 80% o víkendu

  • Závodní dotované stravování a zajímavý program benefitů rádi představíme na osobním pohovoru

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová