Elektrotechnik, náborový příspěvěk 30.000!

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Hledáme elektromontéra / elektrotechnika!

Máte zkušenosti s instalací a montáží elektrických zařízení? Umíte opravovat a seřizovat elektrická zařízení? Pokud ano, hledáme právě Vás!

Čeká na Vás náborový příspěvek ve výši 30.000, měsíční i vánoční prémie a další atraktivní benefity!

  • Instalační a montážní práce na elektrických zařízeních

  • Opravy elektrických zařízení včetně následného seřízení a kontroly funkcí

  • Rekonstrukce elektro částí výrobních zařízení

  • Preventivní prohlídky, periodické revize zařízení a elektrického nářadí

Profil kandidáta

  • Vzdělání v oboru elektro

  • Znalost čtení a orientace v technické dokumentaci

  • Znalost vyhlášky č. 50/1978Sb. §6

Nabízíme

  • Až 23% měsíčního bonusu

  • Čtvrtletní prémie

  • Vánoční bonus

  • 5 týdnů dovolené

  • Cafeteria – příspěvek na dovolenou, cestování, kino, divadlo, koncerty, sport, fitness, relax, masáže, vzdělávací kurz apod.

  • Podpora dalšího vzdělávání

  • Speciální bankovní program

  • Odměna za doporučení zaměstnance

  • Model akce pro bývalé zaměstnance

  • Odměna za každý odpracovaný rok pro "Věrné" zaměstnance.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4532899  Datum zveřejnění: 6.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.