Technik údržby (fix 45 000 - 60 000 Kč)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Jsi zkušený elektroúdržbář a hledáš novou pracovní příležitost, kde budeš za svojí práci velmi pěkně finančně ohodnocen? Hledáš zaměstnavatele, který ti rád zafinancuje všechny potřebné kurzy k tvé práci nebo rád ti obnoví tvojí vyhlášku 50?

Pokud ano, tak je to přímo nabídka pro tebe! Neváhej a napiš nám, jakou mzdu na zákládě svých zkušeností si představuješ a mi ti to rádi splníme.

  • běžná údržba budovy + areálu společnosti

  • údržba strojů - plánované nebo i mimořádné záležitosti

  • analýza poruchových událostí v elektrické síti

  • provádění revizí strojů a zařízení

  • provádění funkčních zkoušek

  • vedení příslušné technické dokumentace

  • práce ve dvousměnném provozu

  • práce v týmu - 4 lidi

Profil kandidáta

  • vyučen v technickém oboru (elektro)

  • vyhláška 50 - pokud jí máš neplatnou, rádi obnovíme

  • předchozí praxe

  • zodpovědnost, samostatnost

  • ochota pracovat ve dvousměnném provozu

Nabízíme

  • mzda 45 000 - 60 000 Kč

  • měsíční bonusy k fixnímu platu

  • příspěvek na dopravu

  • v případě přesčasů - nadstandardní ohodnocení (pouze mimořádné záležitosti)

  • plně dotované stravování - výběr ze 3 jídel

  • příspěvek na penzijní připojištění - až 2000 Kč/ měsíčně

  • proplacení všech školení a vzdělávácích kurzů, které ke své práci potřebuješ a chceš

  • 25 dní dovolené

  • smlouva na dobu neurčitou

  • čisté prostředí

  • zázemí stabilní firmy

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová