Management trainee

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Nejvýznamnější výrobce izolačních materiálů vyvíjí, vyrábí a prodává izolační materiály z minerálních vláken, čedičových i skleněných.

  • Spolupráce na organizaci a koordinaci zdrojů a aktivit s cílem zajistit efektivní chod výroby.

  • Komunikace a zajištění přenosu informací zejména mezi úseky výroby, technologie, technického úseku, logicky a kvality.

  • Provádí kontrolu svěřeného úseku.

  • Zavádí a dohlíží na dodržování postupy a pravidla.

  • Podílí se na řešení provozních problémů a spolupracuje na rozvoji úseku příp. vývojových aktivitách WCM.

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání - VOŠ, VŠ

  • Znalost anglického jazyka min. B1

  • Zkušenost s vedením týmu lidí

  • Uživatelská znalost MS Office

  • Řidičský průkaz sk.B

  • Komunikativnost a schopnost týmové spolupráce

  • Ochota přijmout odpovědnost za svěřené úkoly

Nabízíme

5 týdnů dovolené, příspěvky na stravování, penzijní nebo životní pojištění s příspěvkem zaměstnavatele, nadstandardní zdravotní péči a další výhody.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Lesenská
ID: 4533592  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc