Operátor CNC – až 38 000 Kč! možnost ubytování

Olomoucký kraj, Česko

Popis pozice

  • Obsluha CNC obráběcího stroje

  • Průběžné měření obrobku, porovnávání s technickou dokumentací a naměřené hodnoty evidovat v systému

  • Pracovat se systémy Heidenhain, Sinumerik nebo Fanuc. Nebudete sice programovat, ale základní orientace je důležitá.

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření

  • Alespoň základní znalost měření a práce s měřidly

  • Znalost čtení technické dokumentace

  • Zkušenosti z pozice CNC výhodou

Nabízíme

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na dopravu až 53 Kč/den

  • závodní stravování za pár korun

  • 5 týdnů dovolené

  • roční příspěvek 4000 Kč do benefitní karty

  • Multisport karta

  • a mnoho dalších benefitů jako je oblečení, výživové doplňky, služby apod.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4533596  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.