Senior controller

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte předchozí zkušenost v řízení a plánování nákladů ve výrobní společnosti? Hledáte novou pracovní příležitost, kde byste rád/ ráda využívala cizí jazyk?

Pokud ano, zašlete nám svůj životopis a staňte se novým článkem finančního oddělení.

  • controlling v oblasti - produktivity, efektivity, režijních nákladů

  • řízení odchylek při oceňování výrobků

  • řešení nákladů v oblasti projektového controllingu

  • nákladový controlling: střediskové náklady, spolupráce na budgetu a forecastu

  • spolupráce na upgrade informačních systémů společnosti

  • spolupráce na vybraných projektech

  • zastupování controlling manažera

Profil kandidáta

  • ukončené alespoň SŠ ekonomického směru

  • praxe na obdobné pozici z výrobní společnosti

  • pokročilá znalost MS Excel

  • angličtina pro každodenní komunikaci

Nabízíme

  • 13. plat

  • měsíční bonusy k výplatě

  • příspěvek na dopravu

  • příspěvek na dovolenou

  • příspěvek na ŽP a penzijní připojištění

  • dotované závodní stravování

  • 25 dní dovolené

  • 3 sick days

  • práce na jednu směnu

  • vzdělávací a jazykové kurzy

  • nástup přímo do kmene

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4533597  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.