Skladník | Náborový příspěvek až 30 000 Kč

Olomoucký kraj

Popis pozice

Nabídka práce přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o práci přes agenturu).

  • expedice, příjem a zaskladňování materiálu

  • vychystávání materiálu a péče o dobré zásobování výrobních pracovišť

  • obsluha VZV

  • práce v systému skladového hospodářství

Profil kandidáta

  • ukončené středoškolské vzdělání (výuční list)

  • alespoň 2 roky praxe ve skladu

  • zkušenosti s řízením VZV (nemusíte mít platný průkaz)

Nabízíme

  • smlouva na dobu neurčitou

  • 5 týdnů dovolené

  • odměny ke mzdě, 13. plat

  • stravenka v hodnotě 100 Kč + příspěvek na oběd ve výši 55 %

  • příspěvek na dopravu pro zaměstnance, kteří mají bydliště mimo Olomouc

  • velmi pěkné pracovní prostředí – nová čistá hala s moderním vybavením

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková