LEAN Manažer ( fix 90 000 - 110 000 Kč)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Máte předchozí zkušenost s vedením projektů v oblasti štíhlé výroby? Máte komunikativní angličtinu pro vedení meetingů? Je pro Vás služební automobil zajímavým benefitem?

Pokud se chcete o pracovní nabídce dozvědět více, zašlete nám svůj životopis.

  • návrhy, prosazování a vedení projektů štíhlé výroby

  • rozvoj a koučování svého podřízeného týmu v oblasti Lean aktivit

  • účast na pravidelných schůzkách - komunikace i se zahraniční mateřskou společností

  • aplikování jednotlivých kroků vedoucích ke zlepšení doby cyklu, včasného dodání a zajištění výroby i z hlediska kvality

  • optimalizace a standardizace výrobních a nevýrobních procesů

  • navrhování nových pracovních postupů na zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenost na obdobné pozici -zkušenosti se zaváděním Lean aktivit

  • zkušenosti s vedením a rozvojem týmu

  • komunikativní angličtina - meetingy, Teams schůzky

  • ŘP skupiny B

Nabízíme

  • služební automobil i k soukromým účelům

  • 13. plat

  • příspěvek na jazykové kurzy

  • příspěvek na penzijní připojištění v hodnotě 500 Kč/měsíc

  • příspěvek na dojíždění do zaměstnání

  • dotované stravování ve firemní kantýně

  • benefitní příspěvek na volnočasové aktivity

  • 25 dní dovolené

  • sick days

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Šlechtová
ID: 4533814  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 90 000 Kč/měsíc