Stavební inženýr - zaměření na TZB

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Jste vystudovaný stavař/strojař zaměřující se na technická zařízení budov (kanalizace, vytápění, chlazení apod.)? Chcete se podílet na zajímavých projektech, kde vaše zkušenosti opravdz ocení?

Pokud ano, mám pro vás následující nabídku.

  • Příprava podkladů pro zpracování dokumentů projektu (harmonogramy, ceny, změny projektové dokumentace, dokumenty BOZP apod.)

  • Spolupráce s hlavním stavbyvedoucím/projektovým manažerem

  • Jednání s klienty a subdodavateli

  • Dohled nad provedením a kvalitou prací

Profil kandidáta

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru (stavební/strojní)

  • Praxe v rámci výstavby průmyslových budov

  • Zaměření na TZB

  • Angličtina na komunikativní úrovni (technickou angličtinu doučíme)

  • ŘP sk. B

  • Orientace v AutoCADu - alespoň čtení

Nabízíme

  • Jedinečnou firemní kulturu mezinárodní společnosti

  • Férové mzdové ohodnocení

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Stravenky a občerstvení na pracovišti

  • Sick days

  • Příspěvek na sport/kulturu/volný čas

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na ubytování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Petra Vybíralová
ID: 4533985  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.