Skladník ve strojírenství bez směnování - Olomouc

Olomoucký kraj

Popis pozice

Do naší strojírenské výroby hledáme kolegu, který nám pomůže se skladováním a balením součástek. Držíme vám místo, pokud umíte řídit VZV a máte zkušenost ze strojírenství či kovovýroby. Dobře vás zaplatíme a nabídneme benefity ke mzdě. Pošlete nám svůj životopis.

  • Balení a uskladnění výrobků

  • Ježdění s VZV

  • Kontrola součástek před expedicí k zákazníkovi

Profil kandidáta

  • Máte praxi s VZV (propadlý průkaz nevadí)

  • Praxe ve strojírenství / kovovýrobě

  • Výhodou jsou vazačské/jeřábnické zkoušky (ale lze dodělat)

Nabízíme

  • Velmi dobrá mzda

  • Jen ranní směna (6-14)

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na penzijní spoření

  • Smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Stravenky

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Žůrková
+420 733 626 275
ID: 4533991  Datum zveřejnění: 7.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.