IT Specialista pro progesivní italskou společnost

Plzeňský kraj

Popis pozice

Chcete se stát součástí pokrokové italské společnosti s kořeny až do roku 1940, úspěšně etablované v mnoha dalších světových zemích?

Zajímají vás IT systémy, sítě a provozní systémy a IT bezpečnost vám zní familiérně? Chcete si zpestřit běžné pracovní činnosti výletem do italské pobočky?

  • Správa systému Windows/Linux a s virtualizačními technologiemi

  • Správa systémů Windows Server a System Center

  • Setkáte se se síťovými technologiemi a síťovými protokoly (jako jsou směrovače, firewally, přepínače, proxy, VPN atd.)

  • Budete identifikovat problémy s infrastrukturou a provádět řešení problémů/odstraňování problémů

Profil kandidáta

  • Chuť jezdit 1x měsíčně na pracovní cesty a to hlavně do slunné Itálie (kdo by nechtěl...:) )

  • Zkušenost na podobné pozici

  • Znalost bezpečnostních politik

  • Komunikativní znalost angličtiny

  • Osobnostně potřebujeme energického a iniciativního člověka

  • Místo výkonu práce - Hrádek (Rokycany)

Nabízíme

  • 2x ročně prémie ke mzdě

  • navyšování mzdy 2x ročně podle inflace

  • 13. plat, možnost napracovat si hodiny

  • závodní stravování

  • flexibilní pracovní doba možnost Home Office

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4534404  Datum zveřejnění: 8.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.