Brigáda na recepci Písek

Jihočeský kraj

Popis pozice

Do výrobního závodu v Písku hledáme na občasnou výpomoc a na celé léto brigádníka/brigádnici na pozici RECEPČNÍ.

  • starost o chod recepce,

  • komunikace s návštěvami v českém a anglickém jazyce,

  • administrativa.

Profil kandidáta

  • znalost AJ na komunikativní úrovni,

  • věk min. 18 let,

  • zkušenosti s prací na recepci výhodou.

Nabízíme

  • mzdu 170 Kč/hod.,

  • příspěvek na stravování,

  • příspěvek na dopravu,

  • možnost brigády na celé léto + výpomoc i v průběhu roku.

Benefity

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4534407  Datum zveřejnění: 8.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.