Montážní a servisní technik

Praha

Popis pozice

Náš skvělý klient, menší technická společnost sídlící v Praze u Zdib, momentálně hledá nového kolegu do týmu servisních techniků/montážníků filtračních zařízení. Ve firmě vládne rodinná atmosféra a přátelské vztahy. Proto pokud hledáte stabilní zaměstnání na dlouhá léta a chcete mít vedle sebe skvělé kolegy, pak neváhejte a ozvěte se nám.

  • Mechanická montáž filtračních zařízení a jejich připojení na obráběcí stroje

  • Instalace rozvodných sacích potrubí (až do výšky 10 metrů)

  • Servis a pravidelná údržba zařízení u klientů

  • Práce na PC, administrativa související s výjezdy

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření (strojírenství, elektro)

  • ŘP sk. B a ochota cestovat

  • Uživatelská znalost práce na PC (výhodou zkušenost s programem Money S4)

  • Pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost

Nabízíme

  • Zajímavou práci se špičkovou technologií

  • Příjemnou a pohodovou atmosféru na pracovišti

  • Kompletní zaškolení pod dohledem zkušenějších kolegů

  • HPP s nástupem ihned nebo dle Vašich možností

  • Finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností + odměny (vícekrát ročně)

  • Týden placené dovolené navíc

  • Dotované stravování

  • Hezké zázemí společnosti kousek od Zdib

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4534923  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.