Operátor výroby/Line Leader

Ústecký kraj

Popis pozice

Do stabilního teamu s přátelskou atmosférou hledáme kolegu na pozici operátor výroby – line leader.

  • Obsluha laserové svařovací linky, a to od vstupu materiálu až po výstup a balení.

  • Samostatná činnost, a to jak v nastavení linky, obsluhy během výroby, tak i v monitorování případných poruch a abnormalit.

  • Odpovědnost za plnění stanovených cílů linky v požadované kvalitě.

  • Provádění základních servisních oprav a odstraňování abnormalit.

  • Spolupráce na neustálém zlepšování výrobního procesu a výrobního zařízení.

  • Podílení se na zavedení nových technologií do výrobního procesu.

Profil kandidáta

  • Minimálně SOU s výučním listem.

  • Je na vás spoleh a umíte pracovat samostatně.

  • Máte praxi ve výrobě nebo obsluze poloautomatických strojů, pak máte velkou výhodu.

  • Máte logické uvažování a matematickou gramotnost.

  • Jste schopni dodržovat předepsané pracovní postupy.

  • Jste ochotni pracovat na směny

Nabízíme

  • Základní mzdu dle zkušeností - cca 27 000,-

  • Měsíční odměny až 20 %.

  • Moderní pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí.

  • Zaškolení na výrobní linku.

  • Náborový příspěvek 40 000 Kč (vyplacený postupně v průběhu dvou let).

  • Možnost profesního růstu.

  • Stravenky 105 Kč za směnu.

  • Věrnostní bonus až 12 000 Kč ročně.

  • Vánoční bonus 6 000 Kč.

  • Šeky za bezpečnou práci až 4 500 Kč ročně.

  • Příspěvek na penzijní pojištění až 1 000 Kč ročně.

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349