Inženýr kvality / Vedoucí kvality - Benešov nad Ploučnicí

Ústecký kraj

Popis pozice

Do zajeté frimy s dlouholetou tradicí hledáme šikovného kvalitáře, který se nebojí vést menší tým lidí a bude dohlížet na řízení, realizaci a optimalizaci procesů.
  • Zodpovědnost za řízení systému kvality ve společnosti

  • Vedení týmu zaměstnanců (6 pracovníků), jejich motivace a hodnocení

  • Řízení, realizace a optimalizace procesů s ohledem na zvyšování produktivity, zlepšování kvality, snižování provozních nákladů

  • Spolupráce s oddělením techniky, výroby, nástrojárny, nákupu a obchodu pro dosahování cílů společnosti

  • Aktivní účast na nových projektech

  • Zodpovědnost za dodržování BOZP a PO na přidělených pracovništích

Profil kandidáta

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického směru

  • Praxe v oboru min. 5 let

  • Technické a logické myšlení, čtení výkresové dokumentace

  • Znalost metodik řízení kvality (statistiky, hodnocení procesů, řízení reklamací, …)

  • Práce na PC, znalost MS Office

  • Řidičský průkaz skupiny B

  • Znalost NJ nebo AJ slovem i písmem na komunikativní úrovni

  • Organizační schopnosti, odolnost vůči stresovým situacím

  • Loajalita k firmě, spolehlivost, samostatnost, pracovitost

Nabízíme

  • Perspektivní společnost se silnou tradicí, přátelským kolektivem a prostředím

  • Zajímavé finanční ohodnocení (dle zkušeností uchazeče)

  • Služební telefon

  • Pojištění odpovědnosti

  • Roční bonus a cílové odměny

  • Věrnostní odměny, odměny za pracovní výročí

  • 25 dnů dovolené,

  • Dotované stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Zvýhodněné zaměstnanecké půjčky, příspěvky na dětské tábory

  • Odměna za bezplatné darování krve

  • Výuka cizích jazyků (AJ/NJ).

  • Jednosměnný provoz (pružný)

  • Možnost nástupu: ihned

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na stravování

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349