Celní deklarant/ka

Středočeský kraj

Popis pozice

Do stabilní firmy s velkým otenciálem hledáme celního deklaranta/deklarantku.

  • Plánování a objednávání zásilek

  • Příprava dokumentace k zásilkám pro celní řízení (dovoz/vývoz) a zařazení do kódu
    HST

  • Sledování zásilek včetně celního odbavení a přepravních dokumentů

  • Evidence přeprav a celního odbavení

  • Komunikace s celní správou, dodavateli a zákazníky

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • Zkušenosti na obdobné pozici v oblasti automotive a logistiky

  • Komunikativní angličtinu

  • Zkušenosti s celním odbavením a plánováním dopravy

  • PC znalosti – outlook, excel, word atd..

  • Spolehlivost, komunikativnost a týmová spolupráce

Nabízíme

  • Zajímavé mzdové ohodnocení

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na stravování (60 CZK/den)

  • Bonusy a prémie

  • 25 dní dovolené

  • Mezinárodní prostředí s využitím anglického jazyka

  • Možnost podílet se na novém projektu a kariérně růst

Benefity

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Pavlíčková
+420703865349