Skladník/Logistik na Praze 4

Praha

Popis pozice

Společnost specializující se na montáže telekomunikačních sítí, slabo a silnoproudé instalace a montáže obnovitelných zdrojů, hledá skladníka/logistika, který se postará o chod 4 menších skladů. Práce rozhodně není stereotypní a kombinuje jak organizaci skladového hospodářství, tak manipulaci se zbožím.

  • Organizace zavážení materiálu k montážím ze 4 skladů podle informací od projektových managerů

  • Vedení evidence skladového hospodářství v programech Pohoda a Helios

  • Organizace menšího týmu cca 10 závozníků a pomocných skladníků

  • Rozvoz zakázek, práce s paletovým a vysokozdvižným vozíkem

Profil kandidáta

  • Zkušenost s prací ve skladu a orientaci ve skladovém hospodářství

  • Organizační schopnosti pro zvládnutí každodenních závozů až ze 4 skladů

  • Řidičský průkaz skupiny B pro rychlé přejezdy mezi sklady a dopravu materiálu k zákazníkům

  • Fyzická zdatnost pro případ že bude potřeba přiložit ruku k dílu

Nabízíme

  • Mzdu 40.000-45.000 Kč/měs.

  • Jednosměnný provoz 8-16h na Praze 4

  • Služební automobil i k soukromým účelům

  • Pravidelná školení a podpora odborného růstu v rámci firmy

  • Multisport karta – příspěvek na sportovní aktivity

  • Mobil a notebook i pro soukromé účely

Benefity

  • Služební automobil

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zdeněk Diviš
ID: 4535282  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc