Plánovač materiálu | HO až 4 dny v týdnu!

Liberecký kraj

Popis pozice

Pro našeho klienta, který působí v oblasti automotive, obsazuji pozici Plánovače materiálu pro region EU. Využijte své znalosti angličtiny a organizační schopnosti a rozšiřte jejich tým!

  • Cílené a včasné plánování materiálu pro výrobu

  • Koordinace obchodních objednávek

  • Pravidelné sledování objednávek a jejich kontrola

  • Nákup produktů a komponentů

  • Poptávkově orientované zadávání objednávek u dodavatelů

  • Komunikace s dodavateli převážně v angličtině

  • Spolupráce s dalšími odděleními (nákup, logistika, výroby)

  • Řízení kapacitních jistot, zásob

  • Pozice je vhodná i pro absolventy VŠ

Profil kandidáta

  • Minimálně SŠ vzdělání

  • Praxe na obdobné pozici v automotive velkou výhodou

  • Znalost celní problematiky

  • Zkušenosti s mezinárodnícm obchodem

  • Pokročilá znalost anglického jazyka – nutná pro denní komunikaci; další jazyk výhodou

  • Dobré dovednosti v MS Office – především v MS Excelu a Power Pointu

  • Základní znalost ERP systémů (SAP / MS Navision)

  • Dobré komunikační dovednosti, vytrvalost, proaktivita, asertivita

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu

  • Práce z domova až 4 dny v týdnu

  • 25 dní dovolené

  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby

  • Roční bonus

  • Příspěvek na firemní stravování

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvky na sport, kulturu a zdraví v benefitním programu Cafeterie

  • Permanentky na volnočasové aktivity

  • Zvýhodněné volání T-Mobile

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Firemní akce

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Práce převážně z domova

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4535471  Datum zveřejnění: 9.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.