Test Engineer | automotive field

Liberecký kraj

Popis pozice

Chcete mít přístup k nejnovějším technologiím v oblasti automotive? Baví vás elektro a testování nových produktů?

V tom případě neváhejte a četěte dál! Zajímavou pozici Test Engineer ECU právě obsazujeme pro našeho klienta, nadnárdoní automotive společnost sídlící ve Frýdlantu.

  • Analýza různých typů ECU používaných v osobních a užitkových vozidlech z hlediska hardwarových poruch, chyb a možnosti opětovného použití.

  • Definování a příprava validačních a průběžných testů.

  • Udržování ověřovacího procesu a požadavků během vývoje programu.

  • Analýza a dokumentace požadavků týkajících se testování a způsobilosti produktu.

  • Definování a podpora ověřování komponent/systému a testování v průběhu procesu.

  • Vývoj interních testovacích postupů a pracovních pokynů.

  • Analýza nákladů na testování.

  • Zodpovědnost za vyhodnocení výsledků testů s ohledem na interní požadavky a požadavky zákazníků.

  • Udržování technické znalosti elektronických součástek včetně technologií, výrobních procesů, poruchových režimů atd.

Profil kandidáta

  • Bakalářský titul – Mechatronika, Elektronické softwary

  • Vysoká úroveň iniciativy a vynalézavosti

  • Schopnost dotahovat úkoly a řešit problémy

  • Velmi dobrá znalost HW a SW rozhraní a architektury v automotive

  • Znalost elektrického / EMC validačního testování

  • Zkušenosti s diagnostickými nástroji Vector CANape, CANalyzer atd.

  • Zkušenosti s nástroji jako je LabVIEW, Excel VBA, C/C++ nebo jinými programovacími jazyky

  • Pochopení elektronických součástek, jejich technologií, konstrukce, materiálů, poruch a aplikací

  • Zkušenosti s nástroji pro simulaci obvodů

  • Dobré organizační a komunikační schopnosti (písemné i ústní)

Nabízíme

  • Roční bonusy

  • 5 týdnů dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Dotované obědy, příspěvek na penzijní připojištění

  • Benefity v rámci programu Cafeterie

  • Vzdělávací kurzy a školení

  • Firemní akce

  • Sleva na tarif u T-Mobile

  • Smlouva na dobu neurčitou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Veronika Davidová
ID: 4535804  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.