Obchodní manažer pro ČR a SK – ocelové výrobky

Praha

Popis pozice

Společnost zabývající se výrobou a prodejem ocelových výrobků hledá obchodního manažera, který bude mít na starost vyhledávání nových obchodních příležitostí v Česku a Slovensku.

Pozice je vhodná pro zkušené obchodníky, kteří mají praxi s hutním materiálem, ovládají angličtinu nebo polštinu na komunikativní úrovni a vyhovuje jim práce v terénu při osobním kontaktu se zákazníky v kombinaci s prací z domova. Vhodné pro kandidáty z celé ČR.

Odměnou Vám kromě atraktivního mzdového ohodnocení bude také smartphone, laptop, služební vůz i k soukromým účelům, palivová karta, flexibilní pracovní doba, home office, velká míra volnosti při organizaci vlastní práce a smlouva na HPP.

  • aktivní vyhledávání a získávání nových zákazníků v Česku a Slovensku (distributoři oceli a výrobní společnosti)

  • péče a rozvíjení potenciálu u stávajících zákazníků

  • pravidelné osobní návštěvy zákazníků

  • vedení obchodních jednání

  • tvorba obchodních strategií a sledování výkonnosti prodejů

  • sledování trendů a konkurenčních aktivit a přizpůsobování obchodních strategií podle potřeby

  • zpracovávání cenových nabídek a uzavírání obchodních smluv

  • spolupráce s vedením i odděleními v Polsku

Profil kandidáta

  • minimálně 3 roky praxe na obchodní pozici

  • zkušenost s prodejem hutního materiálu

  • komunikativní znalost angličtiny nebo polštiny (nezbytná kvůli komunikaci se zahraničním vedením i kolegy)

  • vynikající komunikační a vyjednávací schopnosti

  • řidičský průkaz skupiny B

  • ochota cestovat po celém Česku a Slovensku

Nabízíme

  • fixní mzdové ohodnocení 60 000 – 95 000 Kč na základě Vašich zkušeností

  • smartphone, laptop a služební vůz i k soukromým účelům

  • neomezená palivová karta

  • neomezený home office

  • flexibilní pracovní doba

  • 1-2týdenní produktové zaškolení v Polsku

  • velká míra volnosti při organizaci vlastní práce a zvolení prodejních strategií

  • spolupráce na HPP

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980