Servisní technik - elektro

Praha

Popis pozice

Jsi rád na cestách a stroje, to je tvoje? Máš rád otevřenou, rodinnou atmosféru, kde je usměv a srandičky základní stavebním kamenem?
Pokud ANO, tak právě tebe hledáme jako posilu do týmu servisních techniků, kteří obsluhují zákazníky po celé ČR.

  • Prohlídky instalovaných zařízení u zákazníků

  • Diagnostika závad a následné opravy a výměny - mechanika i elektro

  • Kontrola opotřebení jednotlivých součástí zařízení

  • Uvádění strojů do provozu, školení uživatelů strojů

  • Výjezdy jsou plánované vedoucí servisu

  • Evidence prováděných prací

Profil kandidáta

  • Elektro vzdělání - pozice je vhodná i pro absolventy

  • Vyhláška 50 velkou výhodou

  • Zkušenosti na podobné pozici vítány

  • Schopnost číst dokumentaci v angličtině

  • Otevřená, komunikativní osobnost

Nabízíme

  • Měsíční bonusy cca 7.500Kč

  • Služební vůz i pro soukromé účely

  • Týden dovolené navíc

  • Sickdays

  • Příspěvek na stravování

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Možnost se profesně i jazykově vzdělávat

  • Občerstvení na pracovišti

  • Teambuildingové akce - i v zahraničí, například na Balatoně

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4536078  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.