Údržbář na ranní směnu, měsíční mzda od 26 000 Kč | Protivín

Jihočeský kraj

Popis pozice

  • údržba strojů a opracování strojních součástí,

  • diagnistikování poruch a následná oprava zařízení,

  • kontrola a provádění funkčních zkoušek,

Profil kandidáta

  • zkušenosti s prací s CNC stroji,

  • zkušenosti s hydraulikou,

  • vyučení v oboru (zámečník, strojní mechanik apod.) výhodou,

  • praxe na podobné pozici a svářečský průkaz výhodou,

Nabízíme

  • nástupní mzdu dle zkušeností k jednání,

  • ranní směna od 6 do 14 hodin,

  • 1 týden dovolené navíc,

  • teplý oběd za 30 Kč,

  • zvýhodněný mobilní tarif,

  • příspěvek na penzijní připojištění,

  • Flexi pass karta v hodnotě 1 000 Kč,

  • příspěvek na dopravu,

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Aneta Jirmanová
ID: 4536260  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.