Procesní chemik (vhodné i pro absolventy, Plzeň)

Plzeňský kraj

Popis pozice

Pro rodinnou firmu sídlící přímo v Plzni, specializující se na chemický průmysl hledáme procesního chemika.

Pokud máte technické nebo chemické vzdělání a hledáte novou pracovní příležitost, máme nabídku právě pro vás.

  • Zajištění a organizace technologické přípravy výroby, určení technologií, materiálů, zdrojů a technologických změn ve výrobním procesu, implementace laboratorních receptur do výroby

  • Zpracování technologických předpisů, norem, práce a podkladů pro cenové kalkulace

  • Analýza příčin odchylek ve výrobním procesu a následný návrh opatření k jejich eliminaci či odstranění

  • Zaučování a školení nových pracovníků, kontrola pracovních výsledků

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického nebo chemického směru

  • Znalost německého nebo anglického jazyka na komunikativní úrovni

  • Spolehlivost, samostatnost, ochota se vzdělávat

  • Dobrá znalost chemie, zkušenost z výrobního prostředí velkou výhodou

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční prémie ve výši až 15 % roční základní mzdy

  • Možnost práce na Home office

  • Příspěvek na dovolenou a na dopravu (100 Kč/den)

  • Možnost výuky anglického nebo německého jazyka

  • Stravenky 107 Kč/den

  • 3 sick days

  • FlexiPass (20 000 Kč/rok)

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Odměny k životnímu jubileu

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Cafeteria systém

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Vlachová
ID: 4536263  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.