Technik údržby – 2 směny (náborový příspěvek 10 000 Kč)

Olomoucký kraj

Popis pozice

  • Kombinace elektro údržby a mechanické údržby strojních zařízení

  • Vedení veškeré dokumentace související s opravami strojního zařízení

  • Komunikace se servisy a koordinace externích oprav

  • Práce na PC – MS Outlook, MS Office

  • Práce na ranní a odpolední směně

Profil kandidáta

  • Vyhláška 50/1978 Sb. - p. 6 podmínkou

  • Dokončené středoškolské vzdělání

  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou

  • Manuální zručnost, spolehlivost, zodpovědnost

Nabízíme

  • Náborový příspěvek 10 000 Kč, vyplacený po zkušební době

  • 5 týdnů dovolené

  • Příspěvek na dojíždění 4 Kč/km

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Oběd za 31 Kč

  • Firemní kantýna k dispozici v dopoledních hodinách

  • Nealkoholické nápoje na pracovišti zdarma

  • 2 dny Sick days za rok

  • Příspěvek na benefitní kartu

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Sick Days

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Tereza Nádvorníková
ID: 4536450  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 33 000 Kč/měsíc