Údržbář strojů – pouze 1 směna

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Do české společnosti, která se zabývá výrobou kovových součástí do automobilového průmyslu, hledáme kolegu na údržbu strojů. Jsi manuálně zručný a baví tě opravovat věci všeho druhu? Tak neváhej a čti dál!

  • Starat se o kompletní a preventivní údržbu strojů.

  • Budeš mistr v hledání záhad, proč některý stroj nefunguje.

  • Chystání náhradních dílů pro opravu strojů.

  • Budeš ten, komu jako prvnímu z firmy volají, když mají technické problémy.

Profil kandidáta

  • Jsi svědomitý a za svojí dobře odvedenou prací si stojíš.

  • Pokud máš zkušenosti s opravou a údržbou strojů, bylo by to skvělé.

  • Umíš přečíst výkresovou dokumentaci a zorientovat se v ní, tak jsi náš člověk.

  • Pokud si umíš poradit sám, jak si naplánovat práci a rád se učíš nové věci, tak by to bylo super.

Nabízíme

  • Mzdu s bonusem.

  • 1 týden dovolené navíc.

  • Práci pouze na jednu směnu.

  • Nadstandartní příplatky, pokud se v práci budeš muset zdržet dýl.

  • Dotované jídlo v naší jídelně.

  • Příspěvek na penzijní připojištění.

  • Firemní akce

  • Zvýhodněný telefonní tarif pro tebe a tvoji rodinu.

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4536455  Datum zveřejnění: 10.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.