Key Account Manager – zahraniční zákazníci

Praha

Popis pozice

Nabízíme příležitost pracovat ve společnosti zabývající se výrobou designového nábytku a návrhem komerčních interiérů, která má skvělé postavení na trhu a váží si svých zaměstnanců.

Jedná se o práci v kanceláři, přičemž budete většinu času jednat se svým portfoliem klíčových zahraničních zákazníků převážně ze západní Evropy a zpracovávat veškeré jejich požadavky a pečovat o ně.

Pozice je vhodná pro muže a ženy, kteří již mají kladný vztah k administrativě, zkušenost s péčí o zahraniční zákazníky a pokročilou znalost angličtiny. Pozice naopak není vhodná pro aktivní obchodníky, kteří jsou zvyklí vyhledávat nové obchodní příležitosti a pracovat v terénu.

  • péče o klíčové zákazníky (zahraniční společnosti)

  • zpracování poptávky a řešení požadavků zákazníků

  • tvorba kalkulací a prezentací

  • jednání se zákazníky ohledně obchodních podmínek, dodávek či cenových nabídek

  • analýza konkurence našich zákazníků

  • informování zákazníků o případných množstevních slevách

  • dohlížení na průběh realizace zakázky (minimalizace rizik spojených s nekvalitní nebo pozdní dodávkou)

  • řešení vzniklých pohledávek při neuhrazení vystavených faktur za zrealizované projekty

Profil kandidáta

  • předchozí zkušenosti s péčí o zahraniční zákazníky

  • znalost anglického jazyka na pokročilé úrovni je nezbytná kvůli komunikaci se zahraničními zákazníky

  • reprezentativní vystupování

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 45 000 – 50 000 Kč

  • roční bonus ve výši až 300 000 Kč na základě výsledků společnosti

  • notebook a mobil i k soukromým účelům

  • 5 týdnů dovolené

  • flexibilní pracovní doba

  • příspěvek na stravování

  • příspěvek na penzijní připojištění

  • příspěvek na Multisport kartu

  • výborné obědy ve firemní kantýně

  • jazykové kurzy v pracovní době

  • občasné cesty do zahraničí (letecky)

  • firemní společenské akce

  • pravidelné teambuildingy

  • smlouva na HPP

  • nástup možný ihned či dohodou

  • velmi moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Praze 10 nacházející se přímo nad showroomem společnosti

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Příspěvek na stravování

  • Stravenkový paušál

  • Příspěvek na životní pojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980
ID: 4536598  Datum zveřejnění: 11.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 45 000 Kč/měsíc