Seřizovač - i pro absolventy!

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Má zkušenosti jako seřizovač? Nebo jste po škole a hledáte první zaměstnání?

Nevadí Vám práce ve třísměnném režimu?

Ať tak nebo onak, chceme o vás vědět! :)

Nabíráme šikovné seřizovače/absolventy pro našeho klienta.
  • zajištění optimálního provozu strojů

  • seřizování strojů

  • vedení dokumentace o údržbě strojů

  • plnění plánů čistění stroje

  • provádění preventivní údržby strojů

  • uvolňování strojního zařízení po zásahu do stroje

Profil kandidáta

  • absolvent, nebo praxe na obdobné pozici výhodou

  • dokončené SOŠ s technickým zaměřením

  • velmi dobrá znalost českého jazyka

  • znalost SAP výhodou, znalost Excel nutností

  • znalost hydraulických systémů výhodou

Nabízíme

  • motivující mzdu dle znalostí a zkušeností

  • možnost svozové dopravy

  • postupné navyšování mzdy

  • stabilní zázemí mezinárodní firmy

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované závodní stravování

  • odměny za věrnost (po 3 odpracovaných letech)

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Kateřina Gold
+420 602 692 089
ID: 4536733  Datum zveřejnění: 12.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.