Operátor výroby s němčinou - 2300 € v čistém

Karlovy Vary, Česko

Popis pozice

Německý výrobce farmaceutického a průmyslového skla sídlící půl hodiny od hranic hledá nové německy hovořící členy do svého týmu. Budete zajišťovat výrobu skleněných trubek. Nabízíme skvělé mzdové podmínky a další bonusy.

  • Zajištění správné výroby skleněných trubek

  • Manipulace s hotovými výrobky

  • Vizuální kontrola kvality výrobků

  • Balení a označování hotových výrobků před expedicí

Profil kandidáta

  • Znalost německého jazyka na úrovni B1 – každodenní komunikace s německými kolegy

  • Vlastní automobil k dojíždění do práce

  • Ochota pracovat na tři směny v nepřetržitém režimu

  • Ochota pracovat při vyšších teplotách

  • Zkušenost práce z výroby

  • Základní znalost práce na PC

  • Ukončené odborné vzdělání (výuční list)

Nabízíme

  • Mzdu 2300 € v čistém

  • Měsíční prémie a bonusy

  • Směnové příplatky

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • 32 dní dovolené

  • Příspěvek na dovolenou

  • Výuku cizích jazyků

  • Vánoční bonusy

  • Firemní kantýnu

  • Možnost kariérního růst

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jolana Gordíková
+420727986774
ID: 4537171  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.