Projektant elektro – úspory energií

Nymburk, Česko

Popis pozice

Pro společnost, která získala prestižní ocenění evropský startup roku, a která míří do amerického Silicon Valley na světové finále, hledáme nového kolegu na pozici projektanta. Stanete se součástí unikátní společnosti zaměřené na snížení energetické náročnosti budov. Společnost v současnosti výrazně roste a má další ambiciózní plány nejen v Čechách!

  • Spolupráce na projektech z pohledu profese elektro

  • Zpracování projektové dokumentace

  • Aktivní komunikace s kolegy a dalšími partnery

  • Koordinace a technická podpora projektů

Profil kandidáta

  • Vzdělání v elektro oboru

  • Zkušenost na relevantní pozici ideálně min. 3 roky

  • Platné osvědčení dle zákona č. 250/2021 Sb. (dříve vyhláška 50)

  • Možnost spolupráce na IČO na bázi projektů

  • Pečlivost, samostatnost, proaktivita

Nabízíme

  • Zajímavé projekty v oblasti úspory energií, které mají reálný dopad na životy lidí

  • Dlouhodobou spolupráci (firma rychle roste a zakázek přibývá)

  • Atraktivní finanční ohodnocení

  • Vysokou míru flexibility

  • Velmi lidský přístup a příjemnou atmosféru

  • Možnost individuální domluvy podmínek spolupráce

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4537175  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.