Servisní technik – dveřní systémy

Praha

Popis pozice

Švýcarská společnost, která se zaměřuje na kvalitní dveřní techniku, rozšiřuje svůj tým! Náplní práce je instalace a servis širokého portfolia produktů, jako jsou turnikety, automatické dveře, hotelové a trezorové zámky a další dveřní systémy. Především se jedná o Prahu a okolí, vícedenní montáže jsou spíše výjimečné a víkendy máte vždy volné.

  • Servis a instalace dveřní techniky

  • Vedení související dokumentace

  • Komunikace se zákazníky, technická podpora

Profil kandidáta

  • Vyhláška č. 50/1978 Sb. (min §5)

  • ŘP sk. B, ochota cestovat a časová flexibilita

  • Spolehlivost, aktivní přístup, ochota učit se

  • Znalost AJ výhodou

Nabízíme

  • Kompletní zaškolení ve stabilním týmu

  • Fixní mzdu dle Vašich zkušeností + bonusy

  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění 1000 Kč měsíčně

  • Stravné 100 Kč

  • Týden placené dovolené navíc

  • Firemní automobil i k soukromým účelům

  • Krásné kanceláře na Radlické, ale možnost výjezdů i z domova

  • Pohodovou atmosféru menšího týmu, firemní akce

  • Nástup ihned nebo dle Vašich možností

Benefity

  • Stravenky

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Smlouva na dobu neurčitou

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4537177  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.