Servisní technik Praha

Praha

Popis pozice

Pro našeho klienta, strojírenskou výrobní společnost hledáme Servisní techniky pro Prahu a Berounsko. Služební i k soukromým automobil, výjezd do zaměstnání přímo z bydliště a stabilita práce je samozřejmostí.

  • pravidelné inspekce, údržba a opravy zdvihacích zařízení u zákazníků společnosti

  • montáž a modernizace

  • diagnostika závady v elektro-systému

  • stažení dat z řídící jednotky

  • výměna vadných dílů elektro

Profil kandidáta

  • vyhláška 50/78 Sb. min §6 (elektrikář, elektromechanik)

  • řidičský průkaz sk. B

  • zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

  • zkušenosti z oboru velkou výhodou

Nabízíme

  • mzda 45-50 000 Kč

  • 5 týdnů dovolené

  • vybavené auto, notebook, telefon iPhone (nástroj pro digitální reportování)

  • výjezdy k zákazníkům z místa bydliště

  • příspěvek na stravování a penzijní připojištění

  • pravidelná školení

  • možnost posunu na pozice školitel, specialista, revizní technik

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Iveta Moniak