Konstruktér nábytku (SolidWorks)

Praha

Popis pozice

Nabízíme příležitost pracovat ve společnosti vyrábějící moderní nábytek, která má skvělou pověst a váží si svých zaměstnanců. Ideální je předchozí zkušenost s konstrukcí nábytku a znalost SolidWorks – příležitost je vhodná především pro juniory, kteří dostanou skvělé zaškolení a prostor pro rozvoj!

  • Vytvoření návrhu a řešení konstrukcí nových výrobků

  • Zpracování kompletní výkresové dokumentace

  • Inovace a úpravy stávajících produktů

  • Spolupráce s výrobou a oddělením kvality

  • Zodpovědnost za správnost a úplnost technické dokumentace

Profil kandidáta

  • Vzdělání technického zaměření (strojírenství, nábytkářská výroba apod.)

  • Znalost práce v softwaru SolidWorks

  • Ideálně aspoň rok praxe na podobné pozici

  • Orientace ve výkresové a technologické výrobní dokumentaci

Nabízíme

  • Mzdu dle Vašich znalostí a zkušeností + roční bonus a mimořádné odměny

  • Flexibilní pracovní dobu

  • Moderní a nadstandardně vybavené kanceláře v Hostivaři

  • Notebook a mobil

  • Stravenky

  • Vyhlášenou kantýnu s vynikajícím jídlem

  • Penzijní připojištění

  • Jazykové kurzy

  • Smlouvu na HPP na dobu neurčitou

  • Nástup možný ihned či dohodou

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Jana Prchalová
+420 731 412 536
ID: 4537182  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.