Stavební dělník

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro zavedenou českou stavební společnost v Ostravě hledáme dělníky na stavbu.

Nástup je ihned do kmene.

  • Budete pracovat na zednických, betonářských, vrtných a obkladačských prací

  • Měli byste mít zkušenost se čtením výkresové dokumentace

  • Pracuje se na ranní směny (víkendy jsou volné)

  • Přeprava na místo zakázek firemním autem

Profil kandidáta

  • SŠ s vyučením

  • Znalost čtení výkresové dokumentace

  • Řidičský průkaz sk.B je výhodou

  • Praxe v oboru stavebnictví

  • Fyzická zdatnost

  • Zodpovědnost k dané práci a spolehlivost v docházce

Nabízíme

  • Mzda 30.000 Kč + příplatky dle zákoníku práce

  • Měsíční prémie

  • Nástup přímo do kmene

  • Pouze ranní směny, víkendy volné

  • 13. plat

  • Slevy na stavební materiál

  • Příspěvek na dovolenou

  • Příspěvek na stravné

  • Smlouva na HPP

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Zuzana Adamčíková
+420731634084