Stavbyvedoucí

Moravskoslezský kraj

Popis pozice

Pro stabilní stavební společnost s dlouholetou historií, která se zabývá mostními, železničními, bytovými i pozemními stavbami, hledáme kandidáty na pozici stavbyvedoucího.

  • Řízení stavby v místě realizace

  • Kontrola provedené práce subdodavatele

  • Kontrola dodržování BOZP

  • Odpovědnost za kvalitu prováděných prací

  • Dodržení harmonogramu realizace stavebních prací

  • Práce s technickou dokumentací

  • Spolupráce s technickým dozorem investora

Profil kandidáta

  • SOU/SŠ vzdělání stavebního směru

  • Zkušenost z obdobné pozice podmínkou

  • Nutná orientace v technické dokumentaci

  • Spolehlivost, loajálnost

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc

  • Roční prémie

  • Stravenkový paušál v hodnotě 82 Kč/den

  • Příspěvek na penzijní připojištění 500 Kč/měsíčně

  • Školení a další vzdělávání

  • Každoroční zvyšování mezd

  • Práce ve stabilní firmě s přátelskou atmosférou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Stravenkový paušál

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Viola Demhasajová
+420703865275
ID: 4537402  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.