Specialista MS Dynamics 365 pro sklady | Kladno (on-site)

Středočeský kraj

Popis pozice

Do Dánské společnosti, která vyrábí a dodává textilie a výrobky související s textilem architektům, návrhářům a soukromým spotřebitelům v Evropě i na celém světě, hledáme IT nadšence, který již má zkušenosti s implementací a konfigurací Microsoft Dynamics 365 a znalosti skladových a výrobních procesů.

Ve spolupráci s nadnárodním týmem D365 budete pracovat na novém projektu v Kladně.

Pokud jste juniorní specialista, který má zájem nastavovat systémy od úplného začátku s podporou seniornějších kolegů, a rozvíjet tak své profesní zkušenosti a dovednosti, je tato pracovní příležitost pro Vás správnou volbou.

  • Konfigurovat a přizpůsobovat Dynamics 365 na základě potřeb distribučního centra společnosti

  • Kontrolovat architekturu a nastavení systému, testovat vylepšení

  • Spolupracovat a navrhovat optimalizaci systému a výstupů

  • Zlepšovat systém, dosahovat co nejefektivnějších procesů, nastavovat reporty a výstupy

  • Školit a podporovat vlastníky obchodních procesů v práci s Dynamics 365, MS týmy, PowerBI, Sharepoint

Profil kandidáta

  • Praktické zkušenosti s implementací a konfigurací řešení Dynamics 365

  • Dobrá znalost Excel, Power BI, SharePoint

  • Zkušenosti s prováděním správy požadavků, modelováním procesů, vytvářením uživatelských příběhů a testováním

  • Schopnost vytvářet kvalitní dokumentaci

  • Zkušenosti na pozici business analytika na projektech vývoje MSD 365 – výhodou

  • Angličtina na komunikativní úrovni – spolupráce s týmem MSD 365 z Dánská

Nabízíme

Kromě klasických zaměstnaneckých benefitů jako: 25 dní dovolené, bonus za podíl na zisku, příspěvek do penzijních fondů, vzdělávací kurzy, závodní stravování, občerstvení na pracovišti, multisport karta, mobilní telefon a notebook, firemní akce atd., dostanete:

  • Mimořádnou příležitost být součástí nového projektu v Kladně a úzce spolupracovat s nadnárodním týmem

  • Dánskou firemní kulturu, která je postavena na důvěře, odpovědnosti a týmovém duchu

  • Podporu Vašeho work- life balance

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4537605  Datum zveřejnění: 13.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.