Technik kontroly kvality (1 směna)

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme technicky založeného člověka, který posílí oddělení kvality ve strojírenské výrobě.

  • Kontrolní činnosti

  • Úzká spolupráce s výrobou

  • Šetření interních i dodavatelských reklamací

  • Spolupráce na projektech se zahraniční centrálou

  • Reporting, metodika 8D

Profil kandidáta

  • Technické vzdělání

  • Zkušenosti v oblasti kontroly kvality výroby

  • Znalost a orientace ve výkresové dokumentaci

  • Schopnost komunikace v německém jazyce nutná (min. úroveň B1)

  • MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

  • Proaktivní přístup k řešení problémů

Nabízíme

  • Zázemí stabilní nadnárodní společnosti

  • Přátelský kolektiv

  • Jednosměnný provoz

  • Odborné zaškolení

  • Motivační nástupní mzda dle znalostí a zkušeností

  • 13. plat

  • Dotované závodní stravování

  • Týden dovolené navíc

  • Jazykové kurzy

  • Možnost osobního a profesního růstu

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Marie Valentová
+420727924395