Senior operátor - práce pouze na ranní směnu, volné víkendy!

Jihomoravský kraj

Popis pozice

Zabýváme se výrobou a prodejem přípravků pro klinickou biochemii a mikrobiologii a hledáme nové kolegy na pozici Senior operátora montáže diagnostických přístrojů na ranní směnu v Brně v Řečkovicích. Těšíme se na vás!

  • Příprava jednotlivých modulů diagnostického přístroje,

  • Montáž modulů do těla přístroje, včetně jejich vzájemného propojení,

  • Postupné funkční testování v průběhu montáže,

  • Odhalování technických problémů během montáže a podílení se na jejich řešení ve spolupráci s našimi inženýry,

  • Podílení se na zlepšování montážních postupů.

Profil kandidáta

  • Spolehlivost, pečlivost,

  • SOU technického směru,

  • Máte vztah k elektrotechnice/elektro-mechanice a jste manuálně zruční,

  • Orientujete se ve výkresové dokumentaci,

  • Podmínkou je předchozí praxe v montáži přístrojů, výhodou osvědčení pro práci v elektrotechnice (vyhl. 50, alespoň §5).

Nabízíme

  • Férové mzdové ohodnocení podle vaší kvalifikace a předchozích zkušenostech,

  • 5 týdnů dovolené,

  • Dlouhodobé uplatnění ve stabilní společnosti s nástupem ihned, případně dle domluvy,

  • Příspěvek na penzijní připojištění,

  • Příspěvky na oběd, na wellnes/fitness/příměstské tábory,

  • Možnost online školení pro váš další rozvoj a kariérní růst,

  • A spoustu dalšího!

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na Multisport kartu

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Eva Picková
ID: 4537801  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.