Elektrikář - Elektromechanik údržby (vstřikolisy / roboty)

Zlínský kraj

Popis pozice

Hledáme posilu do elektroúdržby. Jedná se o směnný provoz.

  • Opravy vstřikovacích lisů, ovládání včetně rozjezdu, kalibrace čerpadel a opravy forem

  • Opravy 6ti osých robotů

Profil kandidáta

  • Hledáme kolegu se zkušeností s elektro údržbou výrobních zařízení

  • Orientace v elektro dokumentaci

  • Minimálně vyučen v elektro oboru

  • Vyhl 50/6 - propadlá nevadí

Nabízíme

  • Dovolená 5 týdnů

  • Možnost bonusů

  • Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem

  • Věrnostní odměny

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • 13. plat

  • Příspěvek na penzijní připojištění

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Renáta Kolárová