Technický plánovač investic a údržby

Královéhradecký kraj

Popis pozice

Máte zkušenosti s řízením údržbářských prací ve výrobní sféře? Orientujete se ve strojovém vybavení? Řešil/řešila jste investice do náhradních dílů či nákup nových strojů? Domluvíte se anglicky?

Pro klienta z oblasti kovovýroby hledám nového kolegu na pozici Technický plánovač.

Náplň práce:

  • plánování údržby a investic do nového vybavení

  • výběr a objednávky náhradních dílů a nových strojů

  • dohled nad přesuny a zprovozněním linek

  • reporting manažerovi údržby

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ strojírenského směru

  • znalost systému SAP

  • praxe ve vedení údržby

  • AJ na komunikační úrovni

  • orientace v technické dokumentaci

  • samostatnost a pečlivost

Nabízíme

  • samostatnou práci s moderními technologiemi

  • profesní kurzy vč. výuky jazyků

  • 5 týdnů dovolené

  • dotované stravenky

  • příspěvky na Vánoce či dovolenou

  • příspěvek na penzijko, sport, kulturu a další aktivity

  • a další benefity

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Benefity

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Jazyková výuka v rámci pracovní doby

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová