Brigáda v továrně na hračky za 176,5 Kč/hod. Kladno - svoz z Rakovníka a Berouna zdarma!

Středočeský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáš brigádu? Chceš si přivydělat? Chceš si zvolit, jak budeš chodit do práce? Přijď nám pomoci do továrny na hračky. Právě otvíráme možnost práce na brigádu

  • obsluha balící linky

  • vkládání prepacků do krabic

  • skládání krabic

  • kontrola kvality

  • doplňování materiálu do zásobníků

  • dohazování elementů na pás

  • nasazování elementů do stroje k potisku

Profil kandidáta

  • starší 18 let

  • vhodné pro absolventy i maminky na rodičovské dovolené

  • čistý trestný rejstřík

  • zdravotně způsobilý

  • základní vzdělání

  • flexibilita

  • manuální zručnost

  • týmový hráč

Nabízíme

  • mzdu 162,5 Kč/hod. a 14 Kč/hod. bonus. Zákonné příplatky za práci o víkendu 10% a v noci 10%

  • směna 7-19 hod. nebo 19-7 hod.

  • možnost si volit směny sám, požadujeme min. 3 směny v týdnu

  • dotovaný oběd nebo večeře za 20 Kč a polévku za 6 Kč

  • svozová doprava z Rakovníka a Berouna zdarma

  • po 3 měsících dostaneš 50% slevu na výrobky

  • fitness centrum zdarma

  • multisport karta za 890 Kč

Benefity

  • Zajištěná doprava

  • Flexibilní pracovní doba

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Nováková
+420 725 807 207
ID: 4538321  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje. Spodní hranice mzdy (brutto): 177 Kč/hod.