Vedoucí zámeckého zahradnictví

Středočeský kraj

Popis pozice

Zahradnictví s více než 100 letou historií plánují noví majitelé částečně rekonstruovat a oživit, proto hledají novou posilu, která se do projektu zapojí od samého počátku a bude chtít přispět svými nápady a zkušenostmi. Na této pozici budete mít zároveň na starosti dohled nad chodem prodejny, marketingovou propagaci zahradnictví, navazování spoluprací s odběrateli a další zajímavé činnosti.

  • Dohled nad plynulým chodem zahradnictví

  • Vedení personálu (zhruba 17 lidí)

  • Marketingová propagace

  • Správa maloobchodu i velkoobchodu

  • Výběr sortimentu a nákup nezahradního zboží

Místo výkonu práce: 15km od Kutné Hory

Profil kandidáta

  • Zkušenost s prací v zahradnickém centru

  • Zkušenost s vedením lidí

  • Chuť přicházet s inovativními nápady

Nabízíme

  • Práci na HPP v zajímavém prostředí

  • Služební auto

  • Odměny ke mzdě

  • Stravenky

Benefity

  • Stravenky

  • Služební automobil

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Michaela Čimerová
ID: 4538322  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.