PLC specialista pro automotive společnost

Středočeský kraj

Popis pozice

Pro klienta, který je jedním z lídrů v oblasti technologií a inovací pro automobilový průmysl obsazujeme pozici PLC specialista.

Účelem pozice je programování PLC na základě požadavků supervisora technologického teamu. Udržování elektronických řídících systémů výrobních strojů v provozuschopném stavu včetně správy databáze záloh a standardizace užívaných elektro a softwarových řešení.

  • Upravovat procesy výrobních zařízení pouze na základě požadavků pracovníků oddělení ME a změnového řízení (NP/shopfloor).

  • Účast na přejímkách nových strojů, kontrola jejich hardwarové a softwarové vybavení dle prvotní specifikace společnosti.

  • Tvorba standardů pro elektronické vybavení nových výrobních strojů (použitá senzorika, ostatní elektronické prvky, pravidla tvorby software).

  • Spolupráce s oddělením ME / výroby / údržby na zajištění bezproblémového chodu linek.

  • Sledování funkcí výrobních linek, případné výpadky.

  • Definování potřebného CAPEX pro implementaci požadovaného řešení.

  • Implementace nové funkce / kontroly pouze na základě požadavků pracovníků ME a změnového řízení.

  • Spravuje zálohy výrobního zařízení.

Profil kandidáta

  • Minimálně 2 roky praxe na obdobné pozici v automotive výhodou

  • SŠ technického zaměření

  • AJ nebo NJ na úrovni B1

  • Pokročilá znalost funkcí MS Office, MS Teams - základní znalost / zkušenost s programem, SAP - základní znalost, detailní znalost funkce PC / PC sítí / funkce OS Windows

  • Znalost programování PLC (Siemens), kamerových systémů, servopohonů, databázových systémů, Siemens OPC

  • Základní znalost Production Supervisor a SDP studio

  • Orientace v technické dokumentaci, průmyslové roboty, kamerové systémy, servopohony, řídící systémy (PLC), 5S, LPA, PFMEA/CP/PF metodika

  • Výhodou zájem o stavbu PC, funkci PC sítí, zájem o technologie, 3D tisk, roboty, industry 4.0.

Nabízíme

  • Zkrácenou pracovní dobu na 37,5 hod./týden

  • Pružnou pracovní dobu (pevné jádro 9:00 – 14:30 hod)

  • 5 týdnů dovolené

  • Roční bonus ve výši až 18.000,- Kč

  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 700,- Kč měsíčně

  • 700,- Kč měsíčně do Cafeteria systému (Benefity.cz)

  • Celoroční kalendář firemních akcí pro zaměstnance

  • Jednorázové odměny za doporučení nových zaměstnanců ve výši až 60.000,- Kč

  • Dotované závodní stravování a jídelnu s možností venkovního posezení, kde se dobře najíte

  • Věrnostní bonusy pro zaměstnance od 3 odpracovaných let dále

  • Péči o zdraví (např. očkování proti chřipce)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Příspěvek na stravování

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Markéta Pavlíčková
+420739341365
ID: 4538326  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.