Aplikační .NET programátor

Středočeský kraj

Popis pozice

Naším klientem je ryze česká společnost, která poskytuje komplexní služby pro automatizaci technologických procesů. Jsou uznávání nejen na domácím, ale i na mezinárodním trhu a realizují zakázky pro nejnáročnější zákazníky jak v oblasti automotive, tak i v potravinářství a logistice.

Hledají zkušeného aplikačního programátora se zaměřením na .NET, který má ideálně zkušenosti z oblasti automatizace. Chcete pracovat ve firmě, která je na našem trhu v automatizaci skoro bezkonkurenční? Přihlaste se!

  • Vytváření části aplikaci nebo jejich kombinací a stavba větších celků

  • Spolupráce na ladění a testování aplikací

  • Vytváření dokumentace, datových a objektových struktur a definici jejich vazeb

  • Spolupráce na tvorbě uživatelského rozhrání

  • Příprava podkladů a dokumentace pro koncového uživatele

Profil kandidáta

  • Znalost programování v jazyce .NET/C#

  • Můžete být senior i v jiném jazyce (C/C++, Java, Python, HTML, CSS s ochotou se doučit .NET/C#)

  • Zkušenosti s DTB systémy (MSSQL, Oracle, UML (Enterprise Architect))

Nabízíme

  • Práci ve stabilní prosperující společnosti s dobrým jménem

  • Osobitý, rodinný přístup, velice dbají na spokojenost svých kolegů

  • Pracovat budete v týmu zkušených kolegů, od kterých získáte plnou podporu

  • Zajímavé projekty za použití nejnovějších technologií

  • Notebook a mobil jsou samozřejmostí

  • Možnost home office až 2 dny v týdnu

  • Odměny při životních a pracovních výročí

  • Výkonnostní odměny

  • Firemní akce

  • Profesní i osobní rozvoj

  • 5 týdnů dovolené

  • Stravenky

  • Pojištění odpovědnosti z výkonu povolání

  • Příspěvek na penzijní pojištění

  • Neformální dress code

  • Nástup ihned nebo dle domluvy

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Stravenky

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Daria Onufriiets
+420773769193
ID: 4538524  Datum zveřejnění: 14.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.