Vývojový konstruktér

Pardubický kraj

Popis pozice

Pro automotive výrobu sídlící na okraji Pardubic hledám zkušeného uchazeče na post Vývojového konstruktéra.

Pokud již máte v konstrukci zkušenosti, tykáte si s některým z konstrukčních programů (2D, 3D) a domluvíte se bez problémů i se zahraničními kolegy, pak jste náš člověk!

Náplň práce:

  • tvorba výkresů od počátku projektu

  • návrh vývojových řešen

  • účast na specifikaci parametrů

  • tvorba 2D i 3D výkresů a kusovník

  • spolupráce s globálním týmem

Profil kandidáta

  • SŠ/VŠ vzdělání

  • praxe v konstrukci (návrh, konstrukce, posouzení, výpočty)

  • zkušenosti z plastařiny či strojařiny a obecně z techniky a vývoje

  • Aj na komunikativní úrovni

  • osobnost s týmovým duchem

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v globálním týmu

  • příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • příspěvek na penzijko a volnočasové aktivity

  • dotované stravování

  • a řadu dalších odměn a benefitů...

Benefity

  • Částečný Home Office

  • Dovolená navíc

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na dopravu

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Sýkorová