Fashion Store Manager – Westfield Chodov

Praha

Popis pozice

Chcete pracovat pro jednu z nejvýznamnějších světových značek prodávající luxusní spodní prádlo?

Máte zkušenost s vedením desítek zaměstnanců na pozici store managera?

Potom hledáme právě vás!

  • vedení 40 zaměstnanců na prodejně (deputy store managers, sales managers, supervisors, sales assistants)

  • nábor, výběr, školení, motivování i koučování zaměstnanců a rozvoj jejich výkonu

  • zajištění efektivní komunikace napříč všemi zaměstnanci na prodejně

  • zodpovědnost za visual merchandising i sklad

  • zodpovědnost za doplňování zásob sortimentu a dostupnost uváděných produktů

  • maximalizace zisku prodejny

  • realizace stanovených prodejních cílů

  • řízení snížení případných ztrát

  • kontrola prevence ztráty zásob

  • řízení nákladů a daného rozpočtu

  • kontrola administrativní práce

Profil kandidáta

  • zkušenost vedením desítek zaměstnanců na pozici store managera

  • výborná znalost anglického jazyka je nutností kvůli zahraničnímu vedení

  • výborné komunikační a organizační dovednosti

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení ve výši 65 000 Kč

  • měsíční bonus v hodnotě 13 650 Kč při splnění plánů prodeje

  • 13. plat

  • propracovaný systém školení pro nové i stávající zaměstnance

  • smlouva na HPP

  • pracoviště v obchodním centru Westfield Chodov

  • příjemné pracovní prostředí

  • kariéra v jedné z nejznámějších značek světa

  • nástup možný ihned nebo dohodou

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • 13. plat

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Andrea Bolvanová
+420 728 275 980