Mistr výroby - zakázková výroba

Jihočeský kraj

Popis pozice

Hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Mistr výroby, který se chce podílet na rozvoji společnosti a uplatnit své manažerské dovednosti.

  • řízení a organizace činností ve svěřeném úseku výroby – vedení 20 až 30 pracovníků

  • odpovědnost za plnění plánovaných úkolů ve stanovených termínech a kvalitě

  • motivace a školení pracovníků, dohled nad dodržováním BOZP

  • odpovědnost za dodržování technologických postupů a norem

  • reporty výsledků

  • komunikace s výrobním ředitelem

Profil kandidáta

  • ÚSO vzdělání (strojírenský obor)

  • zkušenosti s vedením pracovníků ve výrobní společnosti (nejlépe automotive)

  • znalost práce na PC (Excel – kontingenční tabulka, makra)

  • ochota pracovat ve 3 směnném provoze (pondělí až pátek)

  • chuť kariérně růst a rozvíjet své dovednosti

Nabízíme

  • mzda podle domluvy na osobním jednání

  • pracovní smlouva po zkušební době na dobu neurčitou

  • měsíční prémie

  • příspěvek na dopravu

  • 5 týdnů dovolené

  • oběd (za 25 Kč)

  • odborné a rozvojové vzdělávání

  • jazykový kurz (angličtina)

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Dovolená navíc

  • Příspěvek na dopravu

  • Smlouva na dobu neurčitou

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Monika Chmelová