Servisní technik – atraktivní mzda a auto

Moravskoslezský kraj, Česko

Popis pozice

Hledáme servisního technika, který bude mít na starost Moravskoslezský kraj. Služební auto na výjezd do zaměstnání přímo z bydliště k zákazníkům. Pokud tě tato pozice zaujala, máte zkušenosti z podobné pozice a hledáte novou pracovní výzvu, neváhejte nám zaslat váš životopis.

  • Pravidelné inspekce, údržba a opravy zdvihacích zařízení

  • Pohotovostní výjezdy k zákazníkům

  • Diagnostika závady v elektro-systému

  • Výměna vadných dílů elektro a jeřábu

  • Montáže, instalace nových zařízení a modernizace starých zařízení

Profil kandidáta

  • Platná vyhláška 50/1978 Sb. min §6 v elektrotechnice

  • Zdravotní způsobilost pro práci ve výškách

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Spolehlivost, pečlivost a samostatnost

Nabízíme

  • Možnost kariérního růstu

  • Zaškolení, vzdělávací a rozvojové programy

  • Flexi pass karta

  • Zaměstnanecké akcie

  • Moderní pracovní vybavení, včetně notebooku a iPhone

  • Atraktivní mzda včetně vánočního bonusu

  • 25 dní dovolené

  • Flexibilní pracovní doba

  • Příspěvek na penzijní připojištění pro zajištění zdraví a blahobytu zaměstnanců

  • Odměny za pohotovost a výjezdy mimo běžnou pracovní dobu

  • Možnost pracovat u světového lídra inovátora v oblasti zdvihacích zařízení

  • Servisní vůz i k soukromým účelům

  • Příspěvek na stravování

  • Odměnu za pracovní výročí, aby byla oceněna oddanost a loajalita zaměstnanců

  • Jazykové vzdělávání pro rozvoj a zlepšení komunikace

Benefity

  • Odměny ke mzdě

  • Služební automobil

  • Dovolená navíc

  • Cafeteria systém

  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Vzdělávací kurzy a školení

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Kontakt

ManpowerGroup s.r.o.
Barbora Jablonická
ID: 4538947  Datum zveřejnění: 15.3.2023  Nabídka práce je převzata z jiné stránky nebo zdroje.